وبلاگ شخصی

وبلاگ شخصی، جایگاهی جدید برای نوشتن

وبلاگ نویسی میتونه جایگاه جدیدی برای نوشتن در مورد مسائل مختلف با موضوعات سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، علمی ، فرهنگی ، هنری ، شخصی و .. باشه. البته این جایگاه خیلی هم جدید نیست و بسیاری از مردم حتما برای مدت کوتاهی هم که شده داشتن یک وبلاگ و وبلاگ نویسی رو تجربه کرده اند.

هر کسی میتونه هدف مشخصی از وبلاگ نویسی داشته باشه اما در نهایت هدف تمام وبلاگ ها برقراری ارتباط با سایر افراد و وسیع تر کردن دایره مخاطبان هست که میتونه نویسنده اون وبلاگ رو به هدفش (که هم میتونه صرفا تبادل اطلاعات و یا سرگرمی و تفریح باشه و هم میتونه خیلی جدی تر و با دید اقتصادی و تجاری باشه) برسونه.

من نوشتن در وبلاگ های مختلف رو تجربه کردم که البته همگی در موضوعات تخصصی فعالیتم بوده و راستش تا به حال وبلاگ شخصی نداشتم اما به این نتیجه رسیدم که برای هرکسی داشتن یک وبلاگ شخصی میتونه خیلی خوب و مفید باشه و اولین حسنی که به ذهنم رسید برقراری ارتباط با دوستان دیگری بود که در زمینه های مشترکی فعالیت میکنیم و خب تبادل اطلاعات و تجربه که با ارزش ترین اتفاقی هست که میتونه رخ بده.

به هر حال بعد از کلی کلنجار رفتن با خودم و وسواس همیشگی که توی شروع هر کاری دارم ، دامنه رو انتخاب کردم. البته حق انتخاب هم نداشتم ، دوستان لطف کردن و تمام پسوندهای ordibehesht رو ثبت کردند. همین دامنه ordibehesht.info هم قبلا ثبت شده بوده که خیلی اتفاقی متوجه شدم مالک قبلی دامنه رو تمدید نکرده و دامنه آزاد شده که زود ثبتش کردم 🙂

اول قصد داشتم صرفا مقالات آموزشی تخصصی در زمینه سئو ، بازاریابی اینترنتی، طراحی وب و .. رو اینجا بنویسم اما به این نتیجه رسیدم که بهتره علاوه بر این موضوعات ، در مورد تجارب شخصی خودم در زندگی و کسب و کار هم بنویسم و رسیدم به این مرحله یعنی نوشتن اولین پست اولین وبلاگ شخصیم.

امیدوارم نوشته های این وبلاگ و بیان مسائل مختلفی که تجربه میکنم بتونه به بقیه دوستانم کمک کنه و دوستان خوب بیشتری از این طریق بدست بیارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *