درباره من

احمد اردیبهشت هستم. فارغ التحصیل رشته‌ی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT). از دی‌ماه سال ۱۳۸۴ که دوست و همراه عزیزی به نام کامپیوتر وارد زندگی من شد تا همین لحظه که در حال نوشتن این متن هستم بیشتر وقتم رو در حال کار با کامپیوتر سپری کردم و از این بابت بسیار خوشحالم.

به چه چیزهایی علاقمندم؟

به برنامه نویسی از هر نوعی و در هر زمینه‌ای (وب، سیستم‌عامل، موبایل) علاقه‌ی بسیار زیادی دارم و به شدت علاقمند به یادگیری زبان‌های مختلف برنامه نویسی هستم چون حس زیبای پیشرفت رو بهم القا می‌کنه.

به وبلاگ‌نویسی و امکان انتقال تجربیات از این طریق هم به شدت علاقمندم و وبلاگ بسیاری از دوستان فعال در وب رو پیگیری و مطالعه می‌کنم و به همین دلیل تصمیم گرفتم در کنار وب‌سایت شرکت، یک وبلاگ شخصی راه‌اندازی کنم و حاصل این تصمیم وبلاگی هست که در حال مشاهده‌اش هستید.

یکی دیگر از علاقمندی‌هام در زندگی صفر و یکی، فلسفه (و شاید تئوری) آزادی نرم‌افزار و مقوله‌ی Open Source هست و برای این طرز فکر احترام بسیاری قائلم و هر از گاهی تا جایی که در توانم باشه به توسعه‌ی بعضی پروژه‌های متن باز کمک می‌کنم.

احتمالا حدس زدین که به سیستم عامل لینوکس هم علاقه‌ی زیادی دارم و علاوه بر سرور، سعی می‌کنم برای کارهای روزمره هم ازش استفاده کنم.

در چه زمینه‌ای تخصص دارم؟

سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت + طراحی و توسعه‌ی سیستم‌های نرم‌افزاری تحت وب، دو شاخه‌ای هستند که به طور تخصصی در آن‌ها فعالیت دارم و بیشترین زمان من در طول روز صرف انجام پروژه‌ها، خواندن مقاله و تماشای ویدئوهای آموزشی جدید در این زمینه‌ها می‌شه. هر کدام از این شاخه‌ها تعدادی زیرشاخه‌ی مختلف داره که در نوشته‌های وبلاگ احتمالا در مورد آن‌ها به طور مفصل خواهم نوشت.

شبکه‌های اجتماعی؟

در بیشتر شبکه‌های اجتماعی با نام کاربری aordibehesht@ عضو هستم اما بیشترین فعالیتم در توییتر هست و علاقه‌ی زیادی به این شبکه‌ی اجتماعی جالب و جذاب دارم.

در اینستاگرام هم نسبتا فعال هستم و سعی می کنم حداقل روزی یک پست قرار بدم.

تماس با من

خیلی خوشحالم که به هر دلیلی قصد تماس با من رو دارید.

برای این کار وارد صفحه‌ی تماس با من شده و از یکی از راه‌های ارتباطی با من در ارتباط باشید.